Reha Care poskytuje

Nadstandartní a komplexní péči

Trápí vás akutní či chronické bolesti pohybového aparátu? Jste po úrazu? Po operaci, nebo ji zvažujete? Chcete zkusit akupunkturu? Nemůžete otěhotnět? To vše umíme řešit v Reha Care.

bolesti hlavy, točení hlavy, pískání v uších, poruchy čelistního kloubu, obrna lícního nervu, obtížné polykání, nespavost …

bolesti zad, za krkem, píchání na hrudi, pocit nedostatku dechu, vnitřní chvění, bušení srdce, brnění …

dysfunkce pánevního dna – funkční ženská a mužská sterilita, bolestivá menstruace, soulož, bolesti kostrče, únik moči, zácpa, diastáza po porodu, porodní trauma …

ploché nohy, patní ostruha, skolioza, artroza nosných kloubů, konzultace operace …

01 | Rehabilitace

Při první návštěvě vás prohlédne lékařka MUDr. Soňa Juricová – anamnestický pohovor je doplněn o kvalitní vyšetření pohybového aparátu a stanovení optimálního postupu k minimalizaci vašich potíží. Vždy vnímáme pacienta jako unikátní a komplexní bytost, v ordinaci je dostatek času a terapie je „šita na míru“. Nabídnout můžeme nejen individuální fyzioterapii se špičkovými odborníky, ale i akupunkturu, tejpování, masáže

Více

02 | Fyzioterapie

Fyzioterapie je součástí rehabilitace, která se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou poruch
pohybového systému organizmu. Vychází ze znalostí anatomie, fyziologie, biomechaniky a je založená na nových poznatcích o funkci mozku v oblasti kontroly, učení pohybu a schopnosti jeho vnímání.

Více

03 | Akupunktura

Léčebná metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, kdy se do tzv. akupunkturních bodů pacienta zavádějí speciální akupunkturní jehličky. Akupunktura je téměř nebolestivá, aurikuloterapie (akupunktura ušního boltce) bolet může. Většinou je potřeba 3-10sezení.

Více

04 | Psychosomatika

Bývá někdy nazývána „medicína lidských příběhů“. Na člověka se dívá celostně- my říkáme bio-psycho-sociálně, to znamená, že nemoc je komplexním výsledkem interakcí mezi faktory biologickými (genetika, strava, fyzická kondice, životní prostředí), psychickými (osobnost, emoce, chování), sociálními (vztahy, kultura, socioekonomická situace) i spirituálními.

Více

05 | Ortopedie

Operační obor řešící pohybový aparát.

Objednejte se pokud:

  • je váš kloub bolavý, oteklý, zarudlý, horký
  • potřebujete obstřik, či kloubní výživu
  • jste po úrazu
  • po operaci, nebo vás operace čeká a potřebujete se poradit
  • řešíte vývojovou odchylku u vašeho dítěte – ploché nohy, kyčle – řemínky, skoliozu

Pro urychlení řešení vašich potíží si s sebou přineste RTG snímky.

06 | Masáže

Relaxační metoda stará jako lidstvo samo, proto by měla být  neodmyslitelnou součástí regeneračního programu každého z nás.. Cílem je zvýšení tělesné zdatnosti, odstranění bolesti, únavy a léčení. Existuje víc jako 100druhů masáží – v Reha Care si můžete vybrat relaxační, lymfatickou, těhotenskou, meridiánovou, sportovní. Naše zkušená masérka Maruška vám s výběrem ráda poradí, terapii můžete doplnit i o tělové svíce, Reiki, či Access Bars.

07 | Prodej obuvi Peter Legwood

Peter Legwood je italská značka ortopedických vložek a zdravotní obuvi. Jedinečnost obuvi a vložek je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění dodávajících chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a výrazné snížení námahy pohybového aparátu. Ze širokého sortimentu tvarů a barev si vybere každý. Obuv byla vyvinuta jako regenerační a je vhodná pro celodenní nošení. Její kvality pravidelně oceňují lidé, kteří většinu dne tráví na nohách (zdravotnický personál, učitelé, zaměstnanci pohostinství, atp.), sportovci, těhotné ženy, děti i senioři. Obuv zde upravujeme na míru tak, abyste měli co největší komfort.

08 | Dárkové poukazy

Využijte možnosti zakoupení dárkových poukazů pro své nejbližší či zaměstnance. Nově lze nyní poukazy objednat z pohodlí domova či kanceláře – objednáte poukaz e-mailem či telefonicky (od koho, pro koho a částka). Zvolenou částku poté zaplatíte na náš účet (237622879/0600) a my Vám poukaz zašleme do e-mailu.

Více
Facebook Instagram LinkedIn Sledujte nás