Od 22.-26.8. OMEZENÝ PROVOZ.

Zázračná manuální lymfodrenáž..

Maruško, co je vlastně lymfa?

Je to bílá tekutina uvnitř samostatných kanálků tvz. lymfatického systému, ale na rozdíl od cévního systému nemá svoji pumpu, takže potřebuje tělesnou aktivitu, nebo masáž.. Lymfa omývá každou buňku našeho těla, jejím úkolem je odvádět z těla toxiny a zároveň slouží jako dopravce živin pro buňky.. Lymfa je odpovědná za kvalitu našeho imunitního systému.. Dojde-li na některém místě lymfatického systému k nahromadění toxinů, pohyb lymfy se zpomaluje a vznikají otoky..

Komu bys doporučovala lymfodrenáž a proč?

KAŽDÉMU!!! lymfatickou masáž doporučuji všem. Každý z nás potřebuje pročistit tělo. Večer se po celém dni osprchujeme, protože nečistoty vidíme, nebo se tak cítíme. Ale co s naším tělem uvnitř? Je hodně důležité o sebe pečovat, potřebujeme z těla dostat to, co náš organismus zatěžuje a ubírá energii.

Co může klient očekávat?

Velkou úlevu, příliv pozitivní energie, lehkost, zlepšení, vitality, zlepšení fungování imunitního systému, zhubnutí

Jak dlouho taková lymfodrenáž trvá a jak často by se mělo chodit?

Ruční lymfatická masáž trvá 90-120 min. Záleží na hmotnosti klienta, 70-ti kg klient bude potřebovat méně času, než 150-ti kg klient, který má otoky a potřebuje více péče.

Jak často chodit je také individuální

* klient, který chce jen pročistit lymfatický systém může přijít 6x do roka

* klient, který se necítí dobře, má otoky, je po nějaké léčbě (antibiotika), by měl přijít 3x po 14 dnech. Dále je to na konzultaci s masérem, neboť také hodně záleží na tom, jak se ke svému tělu chová, jakou má životosprávu.

* pak jsou klienti, kteří jsou po úraze, po operaci, mají porušený lymfatický systém a musí docházet třeba po 14 dnech.

* zvláštní pozornost bych věnovala lidem, kteří dopředu ví, že je čeká operace. Vyčistí se lymfatický systém od toxinů a krásně se zkracuje doba rekonvalescence.

Pomáhá lymfodrenáž v touze po otěhotnění?

Úprava lymfatického systému výrazně napomáhá zlepšit prokrvení v malé pánvi, a tím vytváří ideální podmínky pro usídlení oplodněného vajíčka

Pomůže lymfodrenáž zhubnout?

Samozřejmě, tělo se zbavuje přebytečné vody, odplavují se toxiny. Je to nezbytný doplněk dietního programu.

A pro koho naopak lymfodrenáž není vhodná?

Těhotné, kojící, onkologického pacienta v léčbě.

Co je tvoje “nejoblíbenější diagnoza”?

Pro mne velmi těžká otázka, každý klient je pro mne důležitý a každý si zaslouží stejnou pozornost a péči, každý má svůj příběh. Ale přece jen asi největší radost mám u klientů po úraze, tam jsou otoky z důvodů porušení lymfatického systému velmi časté a výsledky po lymfodrenáži nejviditelnější.

A je ještě jedna skupina pacientů a to dlouhodobě ležící, kteří tuto masáž vyloženě potřebují. Lymfa prokrvuje , proplachuje a hojí proleženiny. To už je ale zase jiná kapitola 🙂

Zkrátka, jak vidíte, lymfa je prostě příliš důležitá, než abyste ji ignorovali.

Nechte se hýčkat a přijďte ji k nám vyzkoušet 🙂

Facebook Instagram LinkedIn Sledujte nás